Billeterka

Sprzedaż biletów prosta jak nigdy.

billeterka.pl to nowoczesny serwis internetowy przeznaczony dla posiadaczy urządzeń Novitus. W swojej bogatej ofercie, Novitus przygotował platformę sprzętową oraz oprogramowanie, które pozwala na sprzedaż biletów w przewozach pasażerskich, raportowanie sprzedaży oraz ulg dla Urzędów Marszałkowskich.

Zobacz jakie to proste

Bezprzewodowa obsługa, mobilność

Serwis internetowy billeterka.pl pozwala na przygotowanie danych dla bileterek Novitus oraz prezentowanie odebranych z nich raportów o sprzedaży i ulgach. Wszystkie dane przesyłane w 100% zdalnie bez użycia fizycznych nośników i kabli.

Kluczowym elementem w systemie billeterka jest najnowocześniejsza kasa Novitus Next Pro, która posiada intuicyjną i szybką aplikację do wystawiania biletów jednym kliknięciem.

Funkcjonalności

Lista urządzeń – pełna kontrola nad bileterkami pracującymi we flocie. Łatwy wybór linii, które mają zostać przypisane do urządzeń.

 
Przystanki – dowolna lista przystanków.
Linie – możliwość przygotowania swoich linii i przypisanie do nich przystanków.
Cenniki – określanie cen dla każdej pary przystanków w wygodnej tabeli, możliwość pobrania do arkusza kalkulacyjnego.
Raport biletów – wygodne przeglądanie sprzedaży ze swoich bileterek.
Zestawienie ulg – generowanie zestawienia ulg dla urzędów marszałkowskich.

Bilety miesięczne

Maksymalnie uproszczona sprzedaż biletów miesięcznych. Po stronie system.billeterka.pl tworzenie bazy klientów i zamówień biletów. Po stronie urządzenia tylko odczyt kodu i wydruk biletu. 100 % zdalna komunikacja. Kontrola przejazdów na danym bilecie. Odnowienie biletów miesięcznych na kolejny miesiąc u kierowcy.

Zobacz jak sprzedać bilet miesięczny

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń:

Tel.: 604 484 486

Napisz do nas: