Power BI

Analizy biznesowe dla każdego

Power BI

Czym jest Power BI?

Power BI to proste w obsłudze narzędzie do wykonywania analiz biznesowych. Program wspomaga również podejmowanie kluczowych decyzji, poprzez dostarczanie metryk i wizualizację danych.

Power BI zapewnia połączenie z danymi i ich wizualizację za pomocą ujednoliconej, skalowalnej platformy do samoobsługowej i korporacyjnej analizy biznesowej, która jest łatwa w użyciu i pozwala uzyskać dokładniejszy wgląd w dane.

Z Power BI możesz uzyskać niezwykłe środowiska danych

To narzędzie umożliwia łatwe połączenie z danymi, modelowanie i ich wizualizację. Dzięki temu możesz otrzymać zapadające w pamięć raporty, spersonalizowane na potrzeby Twojej firmy. Ponadto uzyskasz szybkie, oparte a sztucznej inteligencji, odpowiedzi na pytania biznesowe.

Miej wgląd w szczegółowe informacje dzięki analizie biznesowej

Dzięki aplikacji mobilnej, masz dostęp do swoich danych zawsze, bez względu na to gdzie się znajdujesz. Analizuj i dziel się spostrzeżeniami w swojej firmie, zapewniając równocześnie dokładność, spójność i bezpieczeństwo wrażliwych danych.

Aplikacja dla urządzeń mobilnych

Dzięki aplikacji uzyskasz bezpieczny dostęp do pulpitów nawigacyjnych jak również raportów na żywo usługi Power BI. W związku z tym otrzymujesz możliwość wyświetlania ich na dowolnym urządzeniu, korzystającym z systemów Windows, iOS czy Android.

Aplikacja zapewnia możliwość monitorowania działań własnej firmy bezpośrednio z telefonu. Dzięki niej uzyskasz dostęp do danych przechowywanych w programie SQL Server lub znajdujących się w chmurze. Power BI zapewni ci kontrolę nad wskaźnikami wydajności i raportami – nie ważne gdzie jesteś.

Power BI przyspieszy uzyskiwanie szczegółowych informacji

A konkretnie, usprawni wizualizację i analizę danych. Aplikacja zapewni szybkie i płynne wizualizacje, które znacząco przyspieszą interpretację danych. Dodatkowo, pozwoli na dodawanie adnotacji do raportów. Dzięki temu możesz skierować uwagę swojego zespołu na konkretne informacje. Oprócz tego, możliwe jest udostępnianie raportów i pulpitów nawigacyjnych, by Twoi pracownicy byli zawsze na bieżąco.

Bądź zawsze na bieżąco

Z aplikacją, uzyskasz powiadomienia push na urządzeniu – takie jak alerty dotyczące nowych danych. Dzięki temu, możliwe będzie śledzenie aktualności w czasie rzeczywistym, na tablecie, telefonie, a nawet zegarku Apple Watch.