Kategorie
Aktualności

Urządzenia online dla warsztatów i punktów wymiany opon

Nasza propozycja urządzeń fiskalnych Online dla warsztatów samochodowych i punktów wymiany opon.

Urządzenia online dla warsztatów i punktów wymiany opon

Przedsiębiorcy rejestrujący sprzedaż przy pomocy urządzeń fiskalnych muszą przygotować się na ważne zmiany. Co więcej, nowe przepisy dotyczące wprowadzenia urządzeń fiskalnych online, począwszy od 1 stycznia 2020 r., obejmować będą sukcesywnie kolejne branże. Z tego powodu, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, wymiany dotyczą m.in. warsztatów samochodowych i punktów wymiany opon.

Proteuss kasy i drukarki fiskalne online dla mechaników, warsztatów samochodowych i wymiany opon oferta

Z pewnością doskonałym rozwiązaniem dla warsztatów samochodowych, mechaników lub punktów wymiany opon okaże się kasa fiskalna NANO Online. Kasa NANO Online jest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną kasą na polskim rynku! Swój ergonomiczny kształt oraz optymalne rozmiary urządzenie zawdzięcza wieloletniej pracy i doświadczeniu inżynierów. Dodatkowo, wersja online łączy w sobie wszystkie zalety sprawdzonego projektu oraz nowoczesne technologiczne serce, napędzające to urządzenie. Dzięki temu NANO Online to niewielkie gabaryty i ergonomia. Oprócz tego, jest ona intuicyjna w obsłudze, wydajna i kompatybilna – potrafi wydrukować nawet do 3000 paragonów bez zasilania zewnętrznego.

Z drugiej strony, innym rozwiązaniem dla takiej działalności będzie drukarka fiskalna DEON Online. DEON Online to ergonomia i praktyczność. Sprawdzi się w punktach prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa lub tradycyjną, gdzie lada lub biurko ma ograniczoną powierzchnię. DEON Online wraz z programem handlowym i rozbudowanym system zarządzania serwisem, zapewnią pełną funkcjonalność obsługi warsztatu. Oprogramowanie dedykowane do warsztatów samochodowych posiada również zintegrowany moduł: przechowalnię opon. Dzięki temu rozwiązaniu, drukarka gwarantuje sprawną obsługę i nowoczesne podejście do obsługi Klienta.


Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń 18 442 04 05

Zapewniamy pełny zakres usług instalacyjnych, szkolenie i programowanie kasy podczas instalacji oraz serwis w miejscu użytkowania kasy.