Kasy samoobsługowe

Kasy samoobsługowe pozwalają klientowi na zakupy bez udziału sprzedawcy. Kupujący za pomocą interakcji z komputerem samodzielnie skanuje produkty i dokonuje płatności. Te kasy sprawdzą się zarówno w supermarketach jak i sklepach o małej powierzchni.

Kasa samoobsługowa pozawala na rozładowanie natężenia ruchu, co jest szczególnie ważne w małych sklepach . Korzystanie z tych kas przyspiesza też proces zakupowy. Wdrożenie takiej kasy zwiększa też satysfakcje klientów, minimalizuje kolejki i zwiększa bezpieczeństwo, optymalizuje pracę obsługi i obniża koszty handlowe.

Kasy samoobsługowe, które polecamy

Novitus NETRIS to model kasy samoobsługowej zaprojektowany i produkowany w Polsce. Rodzina urządzeń Novitus jest stale rozszerzana, aby tworzyć ekosystem rozwiązań dla każdego formatu detalicznego. Lokalizacja produkcji w naszym kraju to gwarancja najwyższej jakości, a także szybkie terminy realizacji.

Novitus SmartPos kładzie duży nacisk na wygodę i przyjemność korzystania z kasy. Dzięki temu klient może dokonywać zakupów na kasie bez zbędnych trudności i z minimalnym zaangażowaniem personelu sklepu. Oprócz troski o wygodę klientów zadbano również o maksymalne ograniczenie ilości potencjalnych nadużyć dokonywanych podczas zakupów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnego, podwójnego systemu zabezpieczeń.

Chcesz dowiedzieć się więce?

Zadzwoń:

Tel.: 604 484 486

Napisz do nas: