Kategorie
Aktualności

Hotele i pensjonaty – kasy fiskalne online

Urządzenia fiskalne online, które polecamy dla usług prowadzonych przez: hotele, motele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, schroniska górskie itd.

Hotele i pensjonaty – kasy fiskalne online

Hotele i pensjonaty, do 1 lipca 2020 roku, są zobligowane do przejścia na urządzenia fiskalne online. Dotyczy to usług w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania takich jak hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Inne obiekty świadczące usługi zakwaterowania w cyklu dziennym lub tygodniowym, takie jak: motele, pensjonaty, wotele, zajazdy lub zamki. Także obiekty noclegowe turystyczne: ośrodki kolonijne, wczasowe, domy wycieczkowe, schroniska górskie itd. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje. Znajdą tutaj państwo zarówno kasy jak i drukarki fiskalne online, które polecamy:

hotele i pensjonaty - korytarz

Drukarki fiskalne Online

BONO Online ma ogromne możliwości, mimo jej niewielkich gabarytów. Jest to urządzenie online dedykowane do miejsc, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie uzupełnieniem stanowiska sprzedaży. Drukarka posiada też szeroką gamę wydruków niefiskalnych. BONO Online umożliwia połączenie i przesyłanie danych do CRK za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Drukarka posiada dwa wyświetlacze graficzne LCD, na których w sposób przejrzysty wyświetla nazwy sprzedawanych towarów i usług lub komunikaty komentujące pracę drukarki.

DEON Online to przede wszystkim ergonomia i praktyczność. Jest mały, a więc sprawdzi się nawet w punktach z ograniczoną powierzchnią. Drukarka posiada również wbudowane i specjalnie przystosowane zasilanie akumulatorowe tak, aby można było na niej pracować nawet kilka dni bez zasilania zewnętrznego. DEON Online pozwala użytkownikowi na wydruk szerokiej gamy wydruków niefiskalnych. Umożliwia połączenie i przesyłanie danych do CRK za pośrednictwem sieci teleinformatycznej.

Hotele - lobby hotelowe

Kasy fiskalne online

NANO online to kwintesencja ergonomii i designu,  przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych oraz wszędzie tam, gdzie trudno zmieścić większe urządzenia fiskalne. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie Proteuss, która obsługuje komunikację z CRK. Kasa łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji.  Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży.

MAŁA Online sprawdziła się w swojej roli w małych punktach sprzedaży. Posiada możliwość komplementacji towarów. Poszerzono możliwości płatności o najnowsze metody, dzięki czemu Twój klient jeszcze wygodniej zapłaci za towar lub usługę. W tym możliwość połączenia i przesyłania danych do CRK za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na powierzchni stanowiska pracy. Kasa łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji.

Zapewniamy pełny zakres usług instalacyjnych, szkolenie i programowanie kasy podczas instalacji oraz serwis w miejscu użytkowania kasy.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń 18 442 04 05