Kategorie
Aktualności

Gastronomia – kasy fiskalne online i systemy POS

Gastronomia – kasy fiskalne online i systemy POS

Gastronomia to kolejna branża, która do 1 lipca 2020 roku, jest zobligowana do przejścia na urządzenia fiskalne online. Dotyczy to świadczenia usług związanych z wyżywieniem, wyłącznie świadczonych przez stacjonarne placówki gastronomiczne. Dotyka to również usług świadczonych sezonowo. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, zarówno kasy fiskalnej jak i zestawu z POS, które polecamy dla tej branży:

gastronomia kasa fiskalna Next Online Novitus
Next Online Novitus kasa fiskalna

NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Jest oparty o dotykowy tablet z systemem Android. Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta i intuicyjna. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność. Kasa posiada też klawiaturę fizyczną, więc można ją obsługiwać również w standardowy sposób. NEXT Online może drukować zarówno paragony, jak i faktury VAT.

Zestaw POS z programem SOGA i drukarką fiskalną BONO

Urządzenia POS NOVITUS to innowacyjne połączenie komputera PC z ekranem dotykowym. Mogą je Państwo spotkać zarówno w renomowanych lokalach gastronomicznych jak i w punktach małej gastronomii. Nasza oferta dostosowana jest do konkretnych potrzeb właścicieli barów, pubów, restauracji czy też kompleksów hotelowo-gastronomicznych.

gastronomia POS Quant novitus

POS Novitus QUANT to innowacyjne połączenie komputera PC z ekranem dotykowym. Posiada klasyczny 15”, bezramkowy ekran formatu 4:3 zapewniający również doskonałą kompatybilność z aplikacjami sprzedażowymi dostępnymi na rynku. Demontaż podstawy umożliwia umieszczenie urządzenia na ścianie. Dwuprzegubowa podstawa zapewnia niezwykle możliwości wychylania ekranu.

Drukarka BONO Novitus

Drukarka fiskalna BONO Online to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie. Przeznaczona dla miejsc gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem stanowiska. Drukarka posiada mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj”, umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, posiada wielowalutowość.

Program dla gastronomii SOGA

SOGA to profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych. Stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc. Poza podstawowymi funkcjami, takimi jak obsługa rachunków, zarządzanie zamówieniami oraz wystawianie paragonów i faktur, system pozwala na dokładne monitorowanie sprzedaży i szczegółowe rozliczanie kelnerów.

Zapewniamy pełen zakres usług instalacyjno – szkoleniowych, programowania i fiskalizacji urządzeń fiskalnych oraz serwis w miejscu użytkowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń 18 442 04 05