Kategorie
Aktualności

Urządzenia fiskalne Novitus Online dla stacji paliw i LPG

Od 1 stycznia 2020 r. stacje paliw są objęte wymogiem wprowadzenia urządzeń fiskalnych online. Oto lista urządzeń, które polecamy naszym klientom.

Urządzenia fiskalne Novitus Online dla stacji paliw:

Przedsiębiorcy muszą przygotować się na zmiany w przepisach ostatecznie od 1 stycznia 2020 r. Dotyczą one oczywiście wymogu wprowadzenia urządzeń fiskalnych online. Zmiany obejmować będą zatem sukcesywnie kolejne branże. Najpierw do wymiany zobligowane zostaną m.in. stacje paliw. Z tego powodu, poniżej prezentujemy urządzenia fiskalne Online firmy Novitus, które możemy polecić naszym klientom.

Drukarki fiskalne Novitus Online, które polecamy dla stacji paliw:

drukarka fiskalna hd online firmy Novitus

HD Online

Pierwsza na polskim rynku drukarka z kolorowym wyświetlaczem klienta. Pozwala na komunikaty oraz grafikę w trybie High Color. HD Online może drukować nie tylko paragony, ale i również faktury VAT. Świetnie sprawdzi się na stacji paliw.

deon online drukarka fiskalna novitus

DEON Online

Tę drukarkę fiskalną cechuje przede wszystkim ergonomia i praktyczność. Sprawdzi się w punktach prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

bono online drukarka fiskalna novitus

BONO Online

Mimo niewielkich gabarytów ma ogromne możliwości. Jest to urządzenie online dedykowane do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie uzupełnieniem stanowiska sprzedaży.


Zapewniamy pełny zakres usług instalacyjnych, szkolenie i programowanie kasy podczas instalacji oraz serwis w miejscu użytkowania kasy.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń 18 442 04 05

lub