Spectro Market Faktura i Kasa

Program do prowadzenia sprzedaży i ewidencji faktur krajowych, rozliczania gospodarki magazynowej, oraz ewidencji raportów kasowych.

Spectro Market to:

  • Program wspomagający sprzedaż i magazynowanie. Gwarantuje pełną kontrolę procesów logistycznych przedsiębiorstwa, przez co umożliwia zarządzanie towarami w magazynie.
  • Sprawna obsługa procesów handlowych i magazynowych. Atrakcyjne moduły rozszerzeń funkcjonalnych – wersja mobilna, moduł księgowy oraz kadrowy, obsługa sklepu internetowego.
  • Oprogramowanie dla sklepu, supermarketu i sieci sklepów. Zapewnia współpracę z kasami skalnymi, wagami, skanerami,
    sprawdzarkami cen i terminalami płatniczymi.
  • Zapewniamy realizację obowiązku ustawowego, tj. wystawiania i przesyłania faktur – zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów – przy pomocy łatwego w obsłudze oprogramowania.

Programy mogą zostać rozbudowane o dodatkową funkcjonalność charakterystyczną dla prowadzonej działalności. Uzupełnienie funkcjonalności zostanie opracowane na podstawie wytycznych użytkownika.

KSeF

Już w drugim kwartale 2023 roku obowiązkiem będzie wystawianie, przechowywanie, przesyłanie i odbieranie faktur za pośrednictwem Krajowego Systemu eFaktur (w skrócie KSeF).

Krajowy System e-Faktur (KSeF) jest systemem teleinformatycznym służącym do wystawiania, otrzymywania i przechowywania faktur ustrukturyzowanych.

Wykorzystywany jest on również do oznaczania faktur numerem identyfikującym, przydzielonym przez sam system oraz weryfikowania zgodności faktur z określonym wzorem.

W dniu 01.01.2022 system ten został wprowadzony w Polsce jako rozwiązanie dobrowolne. Ministerstwo Finansów informuje, że już w roku 2023 KSeF stanie się rozwiązaniem obligatoryjnym, a elektroniczne fakturowanie stanie się obowiązkowe dla wszystkich podmiotów.

Korzystając z naszej oferty nie tylko przygotujesz swoją firmę do realizacji obowiązków podatkowych ale zyskasz możliwość rozwoju swojej działalności.

Dostępne moduły Spectro Market

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń:

Tel.: 604 484 486

Napisz do nas: