Oprogramowanie Comarch

Pełni doświadczeń z powodzeniem wdrażamy systemy ERP od Comarch, które wspomagają codzienne procesy biznesowe w przedsiębiorstwach. Comarch to największy producent systemów klasy ERP w Polsce. Są one ciągle rozwijane, by nadążać zarówno za zmianami w prawie, jak i rozwojem nowych technologii.

W konsekwencji oprogramowanie Comarch to nowoczesne systemy biznesowe do zarządzania procesami i zasobami w firmach. Z tych systemów klasy ERP korzysta tysiące firm z różnych specjalizacji.

Systemy klasy ERP posiadają różnorodne, dedykowane aplikacje i moduły, dzięki którym wspierają m.in. produkcję, handel, magazynowanie, finanse, księgowość oraz kadry. Dzięki analizom pomagają w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych w firmie. Jedną z podstawowych cech systemów ERP jest możliwość konfigurowania oraz ich rozbudowy o moduły i rozwiązania dla konkretnych potrzeb poszczególnych branż.

W miarę rozwoju każdej firmy pojawiają się kolejne potrzeby, w tych okolicznościach doskonale sprawdzają się systemy Comarch ERP. W przypadku, gdy gotowe systemy potrzebują dodatkowych, niestandardowych rozwiązań, wychodzimy naprzeciw w celu ich dostarczenia.

Określ swoje potrzeby, a my zaoferujemy dedykowane rozwiązanie. Na przestrzeni lat powstało wiele pomysłów, które doczekały się ciekawych funkcjonalności ułatwiających działalność wielu przedsiębiorcom.

COMARCH ERP Optima

To najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. To optymalny system ERP do zarządzania firmą dzięki dedykowanym modułom dla każdego obszaru biznesowego.

ERP Optima to zintegrowany system, pracujący na jednej bazie danych, co umożliwia szybką wymianę informacji pomiędzy działami i oddziałami firmy. Rozwiązanie umożliwia obsługę zarówno prostych, jak i skomplikowanych i zarazem złożonych procesów biznesowych. Każdy z modułów obsługuje jeden konkretny obszar działania firmy.

Rozwiązania Comarch zapewnią działanie zarówno małej firmy, której zależy na sprawnym wystawianiu faktur, poprzez firmy, gdzie ważne jest niezawodne zarządzanie gospodarką magazynową, jak i większe przedsiębiorstwa zajmujące się nie tylko sprzedażą, ale też produkcją.

Znaczącą część oferty COMARCH ERP Optima stanowią dedykowane rozwiązania dla Kancelarii Podatkowych oraz Biur Rachunkowych. Dodatkowe aplikacje i moduły wspierają pracę Biur Rachunkowych np. moduł Biuro Rachunkowe czy Comarch ERP Optima Analizy.

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w chmurowym (model abonamentowy). Dzięki temu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.  Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do pełnej wersji oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą online praktycznie z dowolnego miejsca  na świecie.

COMARCH ERP XT

Program do zarządzania firmą integrujący i automatyzujący najważniejsze procesy związane z prowadzeniem biznesu. To połączenie obsługi stacjonarnej i internetowej wraz z możliwością wystawiania faktur, magazynem i księgowością

Technologia oparta jest o sztuczną inteligencję, co więcej pozwala na wprowadzanie do systemu dokumentów za pomocą zdjęć, a raportowanie umożliwia analizę wyników firmy. To wszystko dostępne z każdego miejsca na świecie dzięki bezpiecznej, polskiej chmurze Comarch i aplikacji mobilnej.

COMARCH E-COMMERCE

Odpowiednie oprogramowanie pozwoli na założenie własnego sklepu internetowego, a dedykowana aplikacja umożliwi zintegrowanie go z portalami aukcyjnymi. Połączenie Comarch e-sklep i Comarch e-Sale z systemami ERP umożliwi prowadzenie działalności na stabilnym ekosystemie

Comarch e-Sale to aplikacja, za pomocą której można wystawiać swoje produkty, z asortymentu dostępnego w systemie Comarch ERP, na popularnych serwisach aukcyjnych np. Allegro. Jest to optymalne rozwiązanie stworzone na potrzeby zarówno firm stawiających pierwsze kroki w handlu internetowym, jak i doświadczonych sprzedawców branży e-Commerce.

Comarch e-Sklep to intuicyjne narzędzie do prowadzenia skutecznej sprzedaży online, które sprawdza się zarówno w modelu B2C, jak i B2B.

Zintegrowany systemu ERP daje przedsiębiorcy kontrolę nad procesami sprzedażowymi w firmie zarówno w samym e-sklepie, jak i podłączonymi platformami marketplace, np. Allegro, eBay.

COMARCH ERP MOBILE SPRZEDAŻ

Nowoczesne dedykowane rozwiązanie wspierające przedstawicieli działu sprzedaży oraz pracowników mobilnych, którzy pracują w terenie i w siedzibie klienta. Aplikacja na urządzenia z systemem operacyjnym Android została tak zaprojektowana, by jej obsługa przebiegała w sposób intuicyjny. W związku z tym korzystanie z aplikacji jest proste i przyjemne.

Szereg korzyści, jakie gwarantuje aplikacja Comarch mobile Sprzedaż, usprawnia pracę podczas wystawiania dokumentów. Program zapewnia bezpieczeństwo danych dzięki szyfrowaniu bazy mobilnej, ergonomię i elastyczność pracy. Co ważniejsze, aplikacja Comarch ERP Mobile zapewnia dostęp do aktualnych danych oraz umożliwia pracę offline w terenie.

W zależności od systemu Comarch ERP, z jakim współpracuje aplikacja mobilna, dostępność poszczególnych funkcjonalności może być zróżnicowana.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas: