Insoft

Firma INSOFT to przodujący producent niezawodnego, prostego w obsłudze oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej (sklepów lub sieci sklepów, gastronomii, stacji paliw, drogerii itd.)

Oprogramowanie INSOFT korzysta z nowoczesnych i niezawodnych technologii informatycznych stworzonych w ścisłej współpracy z użytkownikami i partnerami handlowymi oraz producentami urządzeń fiskalnych.

Dzięki dobrej jakości i stabilności oprogramowania, rozwiązania otrzymały certyfikat ISO 9001 nadany przez TÜV Nord Polska.

Flagowym produktem Firmy INSOFT jest program PC-Market, który służy do zarządzania sklepem, magazynem, dostawami. Pozwala na kontrolę sprzedaży i stanu rozliczeń. Umożliwia szczegółową analizę stanu sklepu.

PC-Market obsługuje wszystkie urządzenia niezbędne do codziennej pracy sklepu takie jak:

  • kasy fiskalne
  • drukarki fiskalne
  • inwentaryzatory
  • drukarki kodów kreskowych
  • urządzenia typu POS
  • sprawdzarki cen
  • wagi etykietujące

Program szybko przeanalizuje obroty sprzedających się towarów i prześledzi dokładną historię towaru. Sprawdzi stan rozrachunków z Klientami, a także zbada poziom marży na towarach. Sporym ułatwieniem jest opcja sporządzenia zamówienia bez konieczności fizycznej obecności na sklepie – wystarczy podać ilość dni, na ile ma wystarczyć zapas, a program sam wybierze towary, które należy zamówić. Rozwiązanie daje możliwość kontroli ilości gotówki w kasie, pozwala na projektowanie etykiet i ich drukowanie. Dzięki współpracy z przenośnymi terminalami przeprowadzenie remanentu będzie mniej pracochłonne, a terminala można użyć również do wprowadzania dostaw. Istnieje także opcja zaciągnięcia dokumentów dostaw, jeśli dostawca wyśle je w wersji elektronicznej, co dodatkowo zautomatyzuje procesy w firmie. PC-Market daje wsparcie Systemu Lojalnościowego, który zachęci klientów do częstych zakupów.

Równie popularnym programem sprzedażowym firmy INSOFT jest PC-POS.

To prosty i funkcjonalny program kasowy typu POS przeznaczonym dla stanowiska komputerowego z monitorem, drukarką fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą (PC lub programowalną).

Posiada przyjazny, prosty i funkcjonalny, a także intuicyjny interfejs użytkownika. Nauka sprzedaży na systemie POS nie sprawi trudności. Program umożliwia adaptację interfejsu, dzięki czemu, spersonalizujemy wygląd ekranu kasjera zarówno do sklepów spożywczych, branżowych, jak również obiektów gastronomicznych.

PC-POS to rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo danych poprzez system synchronizacji bazy lokalnej i bazy na serwerze. Program w momencie utraty połączenia z bazą serwera, automatycznie przełącza się na pracę na bazie lokalnej, a po odzyskaniu połączenia przesyła dane.

Wybrane stanowisko kasowe można konfigurować zdalnie lub lokalnie.

Połączenie PC-POS i PC Market daje kompleksowe rozwiązanie do zarządzania placówką handlową.

Uzupełnieniem tych rozwiązań jest Mini-Market, czyli prosty program do sprzedaży w sklepach sieciowych. Daje możliwość prowadzenie sklepów zarządzanych centralnie. W takim przypadku Mini-Market jest systemem pracującym na lokalnej bazie danych, która służy wymianie danych on-line z bazą w centrali. Działania personelu na sklepach ukierunkowane są na prowadzenie sprzedaży i obsługę klienta. Inne uprawnienia są zautomatyzowane i sprowadzone do minimum.

Dzięki rozbudowanym możliwościom ustawień panelu pracy kasjerów system można dostosować do potrzeb dowolnej branży. Panel może być skonfigurowany zarówno dla ekranów dotykowych, jak i zwykłych klawiatur. Produkty mogą być dowolnie opisane i sparametryzowane np. poprzez przydział do drzewa asortymentów, przez rozmiary, kolory itd. Do produktów można przypisać zdjęcia lub informacje o towarze  i wyświetlać je na panelach.

Mini-Market to oszczędność czasu – dzięki wprowadzaniu dostaw w centrali i potwierdzaniu poprawności dostaw na sklepie przy pomocy kolektorów. System daje personelowi w sklepie możliwość sprawdzenia stanu towaru w innych punktach sieci i zamówienia go dla klienta.

To także obsługa systemów lojalnościowych opartych na punktach i rabatach. Mini-Market zintegrujemy ze standardowymi urządzeniami dla sklepu m.in.: drukarki fiskalne, drukarki paragonowe, wagi, sprawdzarki cen, liczniki klientów, kolektory danych, drukarki etykiet. Rozwiązanie raportuje na bieżąco do Centrali dane ze sklepów: np. obroty, marża,  ilość gotówki w każdym ze sklepów, stan towarów w czasie rzeczywistym.
Mini-Market obsługuje także wersje wielojęzykowe co umożliwia wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów niezależnie od kraju lokalizacji.

 

Działasz w branżach spożywczej, piekarskiej, cukierniczej, mięsnej, gastronomicznej, odzieżowej, obuwniczej czy drogeryjnej?

PC-POS, PC-Market oraz Mini-Market są dla Ciebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas: