NetRis

netris

KOMPAKTOWA konstrukcja i WIELKIE możliwości

Poznaj najbardziej elastyczne rozwiązanie samoobsługowe, które odmieni Twój sklep.

Kasa samoobsługowa, którą elastycznie dopasujesz do Twojego biznesu

Poznaj nasze rozwiązanie dla sklepów food oraz non-food, które dzięki modułowej konstrukcji i wielu wariantom montażu łatwo dostosujemy do Twoich potrzeb. Silnie rosnąca popularność kas samoobsługowych to znak, że korzyści z ich wykorzystania dostrzegają nie tylko właściciele sklepów, ale również konsumenci, dla których szybkość obsługi i wygoda transakcji faktycznie stają się często podstawowym motywem wyboru ich ulubionego sklepu.

Kasy samoobsługowe, które początkowo pojawiały się głównie w sklepach wielkopowierzchniowych, dziś coraz częściej trafiają do mniejszych punktów handlowych, gdzie rośnie rola kompaktowej konstrukcji oraz możliwości elastycznej konfiguracji każdego punktu kasowego. Handel i warunki prowadzenia biznesu zmieniają się dziś na tyle szybko, że kluczową rolą przedsiębiorcy jest umiejętność szybkiego reagowania i adaptacji. Biorąc to pod uwagę, Novitus wprowadził do swojej oferty nowe urządzenie. Na nowe potrzeby najlepiej odpowiada Novitus NETRIS, który bez wątpienia może rosnąć razem z Twoim biznesem.

Zaprojektowany bliżej Ciebie

Novitus NETRIS to kolejny model kasy samoobsługowej zaprojektowany i produkowany w Polsce. Rodzina urządzeń Novitus jest stale rozszerzana, aby tworzyć ekosystem rozwiązań dla każdego formatu detalicznego. Lokalizacja produkcji w naszym kraju to gwarancja najwyższej jakości, a także szybkie terminy realizacji. Zastosowane komponenty elektroniczne zostały zaprojektowane do ciągłej pracy w trybie 24h na dobę, nawet w najtrudniejszych warunkach.

W przypadku awarii gwarantujemy błyskawiczny dostęp do części zamiennych i dodatkowo natychmiastową reakcję serwisową. Nasze doświadczenie i sprawdzone projekty zapewnią Ci pełny komfort użytkowania i oszczędność kosztów w całym okresie eksploatacji. Jednym słowem NETRIS to idealna baza dla innowacyjnych, skalowalnych i zorientowanych na klienta systemów sprzedaży. Nasze wsparcie wdrożeniowe zapewni skrócony czas uruchomienia stanowisk samoobsługowych w Twoim sklepie, niezależnie od branży i jego wielkości. W konsekwencji oszczędzony czas, to więcej pieniędzy w Twojej kieszeni.

Elastyczna konstrukcja

 • Umieść Twoją kasę w optymalnym miejscu, aby ergonomicznie zorganizować przestrzeń w sklepie.
 • Miksuj dowolnie pomiędzy konstrukcją nablatową, wiszącą czy samodzielnie stojącą.
 • Dopasuj wariant do oferowanego asortymentu, dobierz także zaawansowaną zintegrowaną wagę oraz inne akcesoria.
 • Personalizuj paletę kolorystyczną i doceń elementy ze stali szlachetnej, w konsekwencji łatwe do konserwacji i utrzymania we wzorowej czystości.
 • Oferuj klientom szeroką paletę nowoczesnych płatności, dzięki zintegrowanemu terminalowi płatniczemu.
 • Wykorzystaj zaawansowane funkcje aplikacji sprzedażowej oraz systemu do zarządzania.

Systemowe rozwiązanie

Wyjątkowe cechy kasy NETRIS to nie tylko konstrukcja i podzespoły. Czym byłaby kasa samoobsługowa bez idealnej aplikacji obsługującej sprzedaż. Architektura oprogramowania kasy Novitus NETRIS jest doskonale sprawdzona na rynku retail, przemyślana i kompletna. Oferuje też szybką implementację nowych funkcji i ułatwioną integrację z zewnętrznymi systemami kasowymi. W ramach warunków maintenance masz nieprzerwany dostęp do aktualizacji.

 

Korzystaj z modułu oprogramowania NETRIS Manager i zarządzaj pracą kas z poziomu stanowiska stacjonarnego lub mobilnego. Moduł działa w architekturze chmury, w efekcie mogą z niego korzystać różne grupy użytkowników (Asystent, Manager, Administrator). Kasa posiada tryb szybkiego dostępu do funkcji menedżerskich (storno, anulowanie paragonu, akceptacja wieku autoryzowanych) po odczytaniu karty użytkownika z odpowiednimi uprawnieniami.

 

Ze względu na integracje z przodującymi dostawcami usług płatniczych, mamy możliwość dokonania płatności kartami płatniczymi oraz Blikiem. Nie zapomnieliśmy także o obsłudze zaawansowanych systemów lojalnościowych i kuponowych. Krótko mówiąc, kasa obsłuży złożone promocje, m.in. sprzedaż opakowań wielosztukowych, bony rabatowe, zestawy, a także rabat za wybrany produkt.
Jak widać mamy kompletne urządzenie z całym rozwiązaniem systemowym.

Dlaczego NETRIS?

 • 100% polska produkcja
 • Solidna konstrukcja, markowe podzespoły
 • Krótki czas oczekiwania na dostawę (około 30 dni od zamówienia)
 • Budowa modułowa i wreszcie wszechstronne zastosowanie
 • Personalizacja i wybór kolorów obudowy
 • Skuteczne i szybkie wdrożenie łącznie ze wsparciem posprzedażowym
 • Dojrzałe i co więcej stale rozwijane oprogramowanie

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń:

Tel.: 604 484 486

Napisz do nas: