NoviCloud - zarządzaj sprzedażą online

NoviCloud to jest zaawansowanym systemem zarządzania biznesem sprzedażowym, z każdego miejsca na ziemi. Do jego używania wystarczy przeglądarka internetowa. Dzięki NoviCloud masz dostęp do wszystkiego co  dzieje się na Twoich kasach fiskalnych Novitus. Obsługiwane modele to Next, One, LinkNano. Możliwość rozbudowy funkcjonalności za pomocą modułów NoviCloud, jak również współpraca z kasami Novitus, sprawia, że od wielu lat to jedyny i najlepszy tego typu system w Polsce.

Funkcjonalność NoviCloud

Towary i ceny – proste i elastyczne zarządzanie bazą towarów. Łatwo dodasz kolejne asortymenty i towary, zdefiniujesz wszystkie parametry oraz cenniki. Następnie w mgnieniu oka, wszystko to pojawi się na kasie Novitus Next /lub Novitus One/. Możliwe jest też odwrotne działanie, czyli przerzucenie bazy towarowej z kasy online do NoviCloud. Dzięki tej funkcjonalności masz zapewnioną szybką synchronizację kas, aktualizację stanów magazynowych online i zarządzanie zmianami cen.
 
Kontrahenci i faktury – buduj bazę kontrahentów a dzięki szybkiej synchronizacji, już po chwili będziesz miał możliwość wystawienia faktury swojemu klientowi na dowolnej kasie połączonej z NoviCloud. Masz dostęp do wszystkich kontrahentów i widzisz wszystkie dokumenty na nich wystawione jak w każdym dobrym systemie sprzedażowym.
 

Analizy i raporty – dzięki NoviCloud łatwo przeanalizujesz wszystkie dane ze swoich kas w różnych przekrojach a wszelkie raporty i rozliczenia przygotujesz kilkoma kliknięciami. Do NoviCloud trafia każdy paragon i faktura wraz z informacją kiedy, co i komu zostało sprzedane. Te dane i sposób ich prezentacji na wykresach to dzisiaj konieczność dla efektywnego zarządzania biznesem.

Administracja biznesem on-line – potrzebujesz tylko przeglądarki połączonej z internetem, aby dostosować kasy do wymagań jakie stawia przed nimi rozwój biznesu. Nie przywiązuj się do jednego komputera, lecz kontroluj i zarządzaj sklepami, kasami, pracownikami z każdego miejsca na ziemi. Z NoviCloud jesteś o krok przed konkurencją.

Dowiedz się więcej

  Przesyłając numer telefonu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celu otrzymania informacji handlowej. Administratorem danych jest Proteuss sp. z o.o. Polityka Prywatności 

  Obsługiwane kasy fiskalne

  Novitus NEXT

  Kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa Novitus NEXT jest zaprojektowana w najnowszej technologii przez najlepszych inżynierów w branży. Czuły na dotyk ekran jak również tradycyjna, czytelna i wytrzymała klawiatura fizyczna pozwalają na dwa sposoby obsługi.

  Novitus ONE

  Novitus ONE to łatwa i intuicyjna sprzedaż. Ikony na ekranie dotykowym z opisem usług. Notatki do paragonu, NIP nabywcy na paragonie. Automatyczne wyszukiwanie i łączenie z sieciami WiFi. Programowalny interfejs, obsługiwany jak smartfon. Paragony otwarte, parking paragonów

  Novitus LINK

  Optymalne połączenie zaawansowanych parametrów technicznych, zamkniętych w nowoczesnej formie. Duża klawiatura osadzona w smukłej kompaktowej obudowie to elegancki wygląd i znakomita ergonomia pracy. Skorzystaj ze wszystkich zalet nowej platformy sprzętowej opartej o system LINUX, a więc wyjątkowej mocy obliczeniowej i najwyższego bezpieczeństwa danych.

  Novitus NANO

  Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS. NANO online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia kasy.

  Zadzwoń

  604 484 486
  18 442 04 05

  lub napisz do nas