Rezerwacje i rozliczenia pobytów

Integracja z internetowymi portalami hotelowymi

Programy Novitus Soho – dla hoteli i pensjonatów

Szybkim rozwój technologii we wszystkich dziedzinach branży usługowej spowodował wiele korzyści również dla branży hotelarskiej. Oprogramowanie do zarządzania hotelami i pensjonatami już od dłuższego czasu usprawnia pracę obsługi i pozytywnie wpływa na rozwój firmy. Nowoczesne systemy zarządzania ułatwiają administrację, jak również przyspieszają procesy zarządzania biznesem. Łatwo więc zauważyć, dlaczego większość właścicieli hoteli uważa, że dobre oprogramowanie do zarządzania to podstawa prężnie działającego interesu. 

Zapytaj o ofertę

  Przesyłając numer telefonu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celu otrzymania informacji handlowej. Administratorem danych jest Proteuss sp. z o.o. Polityka Prywatności 

  Zalety oprogramowania wspierającego zarządzanie hotelem lub pensjonatem:

  • Zaoszczędzenie czasu pracy administracji – dobrze dobrany program zaoszczędzi czas spędzony na manualnej pracy administratora. Dzięki czemu więcej czasu można poświęcić na obsługę gości. Programy hotelowe oferują szeroki zakres obsługi, zarządzanie rezerwacjami, przychodami, sprzątaniem itd.
  • Umacnianie relacji z gośćmi – szybka obsługa podniesie satysfakcje gości, co wiąże się ze zwiększenie lojalności wobec hotelu. Sprawne zarządzanie zwiększy retencję zarówno klientów, jak i pracowników
  • Zwiększenie widoczności online – dzięki integracji z takimi portalami jak Booking zwiększysz swoją widoczność w sieci. Ułatwi to klientom znalezienie Twojego hotelu, jak i szybką rezerwację pokoi. Zwiększy to także Twoją pozycję w wyszukiwarkach np. Google.
  • Implementacja systemu zarządzania cenami – oprogramowanie pozwoli na zarządzanie cenami tak, aby wybrać optymalną i uzyskać najlepszy dochód. Dzięki temu możesz kontrolować stawki, ustalać zależności cenowe i oferty specjalne dla gości.
  • Zarządzanie dystrybucją informacji – dzięki programowi do obsługi hotelu, uzyskasz na żywo dane statystyczne dotyczące twojej działalności, a zatem będziesz mógł podjąć bardziej skuteczne działania.
  • Zwiększenie ilości rezerwacji – z dobrą aplikacją hotelową znajdziesz sposoby na zwiększenie ruchu poza sezonem.
  • Dokładne raporty dobowe – zespół zajmujący się zarządzaniem i finansami będzie miał dostęp do codziennych raportów, co pomoże w lepszym podejmowaniu decyzji, bez konieczności prowadzenia odręcznych statystyk.
  • Eliminacja błędów w rezerwacjach – zminimalizuje to problemy z podwójnymi rezerwacjami czy innymi błędami ludzkimi. Poprawi to poziom zadowolenia Twoich gości.
  • Analiza bazy klientów – zapewnia wsparcie dla działu marketingowego w podejmowaniu decyzji i pozwala obserwować trendy.

  Systemy Novitus SOHO w Twojej firmie

  SOHO to intuicyjne oprogramowanie do obsługi hoteli i pensjonatów. Ogromną zaletą programu jest łatwość instalacji i konfiguracji, jak również możliwość szybkiego wyszkolenia personelu. Dodatkowo szczegółowy podręcznik załączony do programu, ułatwia rozpoczęcie pracy nawet użytkownikom mniej doświadczonym w obsłudze komputera.

  Szeroki zbiór funkcjonalności i przyjazny interfejs użytkownika to cechy, dzięki którym system SOHO sprawdzi się w każdej sytuacji. Ponadto system nie wymaga stałej opieki serwisowej, co zmniejsza koszty utrzymania.

  Oprogramowanie SOHO składa się z modułów, dzięki czemu pozwala na lepsze dostosowanie go do potrzeb działalności. Wraz z programem SOSPA dedykowanym do obsługi stref wellness oraz programem SOGA do gastronomii, stanowią kompleksowe rozwiązanie dla każdego obiektu z branży hotelarsko-turystycznej.

  Zapytaj o ofertę:

   Kontakt telefoniczny:

   604 484 486

   lub

    Przesyłając numer telefonu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celu otrzymania informacji handlowej. Administratorem danych jest Proteuss sp. z o.o. Polityka Prywatności