QNAP jako alternatywa dla Zdjęcia Google

Koniec nielimitowanego miejsca w Google Zdjęcia?

Wielkimi krokami zbliża się zapowiadana przez Google zmiana w usłudze Zdjęcia Google. Od 1 czerwca 2021 r. nowe zdjęcia oraz filmy, zostaną wliczone do limitu 15 GB bezpłatnego miejsca dostępnego na koncie Google. Obecnie podobna zasada obowiązuje w usługach Google, takich jak Dysk oraz Gmail.

Dla wielu osób będzie to bardzo niekomfortowa sytuacja. Staniemy przed wyborem czy dokupić miejsce, czy po prostu znaleźć inny sposób przechowywania swoich danych.

Ulokowanie danych w usługach chmur publicznych (np. Dysk Google, Dropbox, Zdjęcia Google) oprócz opłat związanych z subskrypcją, może wiązać się również z ograniczeniami pamięci, problemami z dostępem, a także z zagrożeniami bezpieczeństwa.

QNAP NAS jako alternatywny sposób bezpiecznego przechowywania zdjęć

Pełną kontrolę nad danymi zapewni nam posiadanie własnego serwera QNAP NAS. Wartością dodaną jest zdalny dostęp do nich przez Internet oraz możliwość ich bezpiecznego udostępniania całej rodzinie, a także znajomym. Teraz zadajemy sobie pytanie: co to właściwie jest ten NAS?

To urządzenie pamięci masowej, gdzie przechowasz wszystkie dane (w tym zdjęcia, obrazy wideo, pliki muzyczne i dokumenty). Za pośrednictwem Internetu z dowolnego urządzenia (np. smartfona) będziesz miał dostęp do swoich plików. To wszystko dzięki usłudze myQNAPcloud.

W czasach,  gdy ciągle rośnie ilość plików, multimediów i innych danych, które chcemy lub musimy bezpiecznie przechowywać, serwer QNAP NAS wydaje się optymalnym rozwiązaniem dla scentralizowanej pamięci masowej. Twoja prywatna chmura do tworzenia kopii zapasowych i przechowywania w domu lub w biurze, jest dostępna w każdej chwili  i pod Twoją kontrolą

Komu przyda się QNAP?

Serwer QNAP NAS zastosujesz w swoim biznesie lub domu, jako proste urządzenie pamięci masowej. Skonfigurujesz własną prywatną usługę strumieniową w celu przesyłania danych z dowolnego miejsca na Ziemi. Za pomocą bezpiecznych łączy udostępnisz dokumenty, multimedia oraz całe foldery.

Jaki model wybrać?

Cichy, lekki, wszechstronny, wysokowydajny czterordzeniowy model z serii TS-230 zapewni  niezawodną pamięć masową w chmurze na potrzeby osobiste i biznesowe. Opcja instalacji w urządzeniu zarówno dysków HDD, jak i SSD daje możliwość lepszego dopasowania go do Twoich potrzeb. To przyjazne dla budżetu urządzenie z funkcją migawek, umożliwiającą ochronę danych przed przypadkowym usunięciem oraz atakami szkodliwego oprogramowania.

Minimalizm, smukła obudowa, unikalna konstrukcja serwera TS-230, to cechy, które charakteryzują inteligentne urządzenie QNAP. Serwer NAS zwiększy Twoją efektywność, co pozwoli Ci oszczędzić czas. Urządzenie zapewni, wyższy poziom zabezpieczeń w celu ochrony Twoich danych. Z QNAPEM możesz czuć się bezpiecznie. W razie awarii lub w momencie, kiedy przez przypadek usuniesz nieodpowiednie pliki, z łatwością je odzyskasz. Dzięki korzystaniu z jego różnorodnych funkcji bez trudu zaprowadzisz porządek w swoich plikach. W celu skonfigurowania i zarządzania QNAP NAS przyjdzie nam z pomocą kilka dedykowanych aplikacji.

QNAP TS-230
QNAP TS-230

Serwer QNAP NAS wraz z dwoma dyskami po 1TB możesz mieć już od 1600 PLN. Oznacza to, że koszt urządzenia QNAP zwróci się mniej więcej po 3 latach użytkowania w porównaniu do Google One. Dodatkowo będziesz chroniony przed zagrożeniami typu ransomware. To właśnie QNAP może zabezpieczyć Twoje pliki przed ich zaszyfrowaniem.

Jeśli swoją chmurę chcesz przekształcić na bardziej profesjonalny backup, możesz to zrobić wraz z Xopero QNAP Appliance.

Zasługujesz na nowoczesność, wysoką jakość i niebywałą wygodę.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz do nas

604 484 486 lub 18 442 04 05 wew 13

lub napisz: