SaldeoSMART, czyli zaawansowana automatyzacja.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, ciągle rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy horyzonty. Dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy usługę SaldeoSMART.

SaldeoSMART to w rzeczywistości automatyzacja działań. To także zaufany partner w księgowości.

Twoja praca w jednym miejscu: faktury, wyciągi bankowe, rozliczenia, zadania i wiele, wiele więcej.

Bez wątpienia to innowacyjna technologia automatycznego odczytu wszystkich danych z faktur papierowych i PDF.

Na dłuższą metę obniża koszty wprowadzania dokumentów w biurach rachunkowych oraz firmach z działem księgowym. Dzięki skanowaniu faktur zyskujesz czas, eliminujesz błędy, a także poprawiasz jakość pracy księgowego.

 

Integracja SaldeoSMART?


Program SaldeoSMART integruje się z wieloma systemami księgowymi. W tym momencie integracja dotyczy ponad 40 programów, które ułatwiają i automatyzują pracę w biurze rachunkowym i firmie. Jednakże nasze doświadczenie w tym obszarze obejmuje przede wszystkim integrację z programami Symfonia, Comarch i InsERT

SaldeoSMART został również tak zaprojektowany, by umożliwić integrację z systemem KSeF w dwóch obszarach.

Pierwszy to wystawianie w SaldeoSMART faktur, które są zgodne z wymaganiami Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). W tym właśnie celu generowany jest właściwy plik xml i przesyłany do systemu KSeF.

Drugi obszar to pobieranie dokumentów z systemu KSeF na listę dokumentów oraz dalsza obsługa w SaldeoSMART tj. przygotowanie faktury do księgowania, a w przypadku obiegu dokumentu – obsługa dokumentu w obiegu.

saldeo_2

Funkcje modułów w biurze rachunkowym

  • Automatyzacja księgowości to funkcja, dzięki której przyspieszysz swoją pracę i wyeliminujesz proste i powtarzalne czynności. Inaczej mówiąc SaldeoSMART, pracuje za Ciebie. Twoje dokumenty są dostępne w mgnieniu oka. Procesy zachodzące w firmie zoptymalizowane i prawdę mówiąc, jesteśmy uwolnieni od powtarzalnej i zarazem żmudnej pracy.
  • SaldeoSMART to wsparcie managera biura. Za pomocą tej funkcji sprawnie i efektywnie możesz zarządzać pracą całego zespołu, nie rezygnując również z kontroli. Dodatkowo masz wpływ na obieg dokumentów, jak i dostęp do informacji o klientach.
  • Bez wątpienia dzięki funkcji wsparcie księgowego, możesz zyskać więcej czasu na analizę przepisów i doradztwo. To łatwa praca z dokumentami, księgowaniem a na dodatek szybki przepływ informacji.
  • Wsparcie klienta biura to możliwość szybkiego wystawiania faktur i wysyłka bezpośrednio do kontrahenta. To również nieskomplikowane zarządzanie zaliczkami i wydatkami pracowników, jak również kontrola wyników finansowych firmy i płatności podatków.
  • SMART narzędzia to proste i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu jest możliwości integracji z ponad 40 programami księgowymi. Co więcej, możność połączenia z każdym systemem IT dostępnym na rynku dzięki połączeniu API REST lub WebService. Dodatkowo automatyczne przekazywanie skanów z komputera do programu.
  • SaldeoMART to także SMART wiedza: blog, e-booki, webinaria oraz centrum pomocy.

Jak widać, biuro rachunkowe zyska czas na analizę i merytorykę w księgowości, a także wyeliminuje proste i powtarzalne czynności.

saldeo_3

Funkcje modułów dla firm

  • Podobnie jak w biurze rachunkowym wykorzystujemy moduły takie jak: automatyzacja księgowości, wsparcie księgowego, wsparcie menagera, a także smart wiedza.
  • Dodatkowo możemy skorzystać z funkcji SMART konfigurator. Jest to narzędzie dla administratora firmy, które sprawi, że SaldeoSMART będzie zgodne z potrzebami i polityką Twojej organizacji. Indywidualna konfiguracja dostępu do określonych modułów, wybranych funkcji i obiegu dokumentów daje nam możliwość zarządzania uprawnieniami zgodnie z wymaganiami firmy.
  • Organizacja pracy, proste zarządzanie zadaniami, teczki pracownicze, zarządzanie fakturami, to wszystko i wiele więcej zapewni nam moduł wsparcie pracownika.

Ogólnie mówiąc za pomocą tych modułów, po pierwsze zapanujesz nad dokumentami firmowymi i kadrowymi, a po drugie zyskasz automatyzację i zaawansowaną dekretację.

Poznaj SaldeoSMART

Jeszcze kilka lat temu praca w chmurze, OCR dokumentów, automaty księgujące czy też Sztuczna Inteligencja, były zarezerwowane dla olbrzymich korporacji. Dzisiaj dzięki SaldeoSMART dostępne są dla wszystkich.

 

Chcesz poznać funkcjonalności SaldeoSMART?

Napisz lub zadzwoń do nas:

18 442 04 05 w. 12 lub 666 014 250