Symfonia

Kilkadziesiąt tysięcy polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP korzysta na co dzień z systemów informatycznych Symfonia. Umożliwiają one prowadzenie biznesu bez papieru i zgodnie z ustawodawstwem, zarówno w chmurze jak i stacjonarnie.

symfonia logo

Optymalne oprogramowanie dla biznesu to nie tylko nowoczesna technologia, ale przede wszystkim zgodność z obowiązującymi przepisami. Dlatego producent oprogramowania Symfonia na bieżąco monitoruje regulacje ustawodawcy, by użytkownicy byli zawsze przygotowani na zmiany.

Za pomocą Symfonii zautomatyzujesz procesy księgowe, kadrowe, finansowe  oraz handlowe w swojej firmie. Uzyskasz wsparcie sprzedaży zarówno tradycyjnej, jak i w kanale e-commerce. Oprogramowanie Symfonii znajdzie zastosowanie w gospodarce magazynowej, podczas zarządzania produkcją, a odpowiednie mechanizmy zapewnią elektroniczny obieg dokumentów oraz analizę danych.

Kompromisowość oferty i niski koszt wdrożenia, dzięki subskrypcji, umożliwia rozpoczęcie pracy bez konieczności zakupu oprogramowania na własność. Co więcej, w zależności od potrzeb firmy, abonament można rozszerzać lub ograniczać. Programy można rozbudowywać poprzez kolejne aplikacje dostępne w chmurze. Elastyczność oferty pozwala na bezpieczne, a zarazem szybkie i wygodne zarządzanie danymi.

Z oprogramowaniem Symfonia można zbudować swój własny system informatyczny w firmie. Jednym z lepszych rozwiązań dla działalności gospodarczej jest system ERP. System ERP usprawni zarządzanie przedsiębiorstwem i pomoże rozwijać się bez ograniczeń. Przeznaczony do kompleksowego zarządzania firmą w różnych jej obszarach.

System ERP Symfonia to procesy związane ze wsparciem sprzedaży i gospodarki magazynowo-handlowej. Obsługuje mechanizmy zarządzające produkcją i procesami kadrowo-księgowymi.

Symfonia

Nowoczesny system ERP Symfonia:

 • umożliwia zintegrowanie danych z różnych obszarów działalności organizacji
 • pozwala na lepsze planowanie w firmie
 • ułatwia komunikację i wymianę informacji zarówno pomiędzy różnymi zespołami, działami, jak i oddziałami przedsiębiorstwa
 • usprawnia wiele codziennych czynności w firmie, podnosząc efektywności pracy
 • wspiera podejmowanie decyzji biznesowych
 • usprawnia prowadzenie wielokanałowej działalności handlowej, w tym połączenie sprzedaży tradycyjnej z kanałem e-commerce
 • to profesjonalne wsparcie wdrożeniowe, pomoc w bieżącej obsłudze programów, system dopasowany do najważniejszych zmian prawnych i technologicznych,
 • umożliwia każdy rodzaj księgowości – od uproszczonej po pełną
 • znacznie rozwija gospodarkę handlowo-magazynową – wiele czynności można wykonać mobilnie, za pomocą smartfona. Wartością dodaną jest możliwość powiązania tradycyjnego kanału sprzedaży z kanałem internetowym (e-commerce)
 • kompleksowo obsłuży pracowników i współpracowników poprzez aplikację kadry i płace. Umożliwi zarządzanie zasobami ludzkimi w zakresie rekrutacji, rozwoju pracowników, komunikacji, również w kilku językach
 • usprawni tworzenie raportów i analiz wspierając zarządzanie całym przedsiębiorstwem
 • wspiera zarządzanie technologiami, planami i zleceniami produkcyjnymi, materiałami, surowcami i półproduktami oraz ewidencję cen i czasu pracy
 • daje możliwość integracji aplikacji i oprogramowania różnych producentów
Symfonia - spotkanie w biurze

Oprogramowanie Symfonia to również to kompleksowe wsparcie biur rachunkowych. Przez nowoczesne aplikacje daje możliwość prowadzenia ksiąg rachunkowych dla firm jedno – i wielooddziałowych, a także osób fizycznych i małych przedsiębiorstw za pomocą małej księgowości.

Za pomocą rozwiązań online z powodzeniem wymienisz dokumenty oraz skomunikujesz się z klientami i współpracownikami. Biuro rachunkowe to nie tylko księgowość, ale również kompleksowe wsparcie kadr i płac w obsługiwanym przedsiębiorstwie.

Symfonia zapewni weryfikację jakości danych. To także elektroniczny obieg dokumentów i wymiana faktur. Dzięki technologii OLAP umożliwia tworzenie raportów i analiz.

Korzystając z oprogramowania Symfonii, mamy możliwość wyboru szkoleń i kursów, pokazujących jak zoptymalizować pracę z programem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas: