Wydruk etykiet dla Comarch ERP Optima

Rozwiązania dedykowane

 

Od wielu lat oferowane przez nas systemy doskonale sprawdzają się w przedsiębiorstwach usługowych, produkcyjnych i handlowych, a także w urzędach oraz uczelniach. Często bywa jednak tak, że gotowe oprogramowanie potrzebuje niestandardowych dodatków.

Klienci określają swoje potrzeby, a my oferujemy dedykowane rozwiązanie. Na przestrzeni lat powstało wiele pomysłów, które doczekały się ciekawych rozwiązań ułatwiających działalność wielu przedsiębiorcom.

Należy pamiętać, że pełna automatyzacja i nowoczesne podejście do zaistniałych potrzeb przyczynia się do rozwoju firm i branż. Niejednokrotnie prosta zmiana w oprogramowaniu, przyczynia się do zlikwidowania barier. W rezultacie zaoszczędzenia czasu i środków, które można wykorzystać na dalszy rozwój.

Przykładem takiego autorskiego pomysłu jest wydruk wybranej ilości etykiet z dokumentu magazynowego PZ na drukarce w systemie Comarch ERP Optima Handel.

etykiety comarch,dodatek dla comarch, etyliety z PZ,

Pomysł genialny w swojej prostocie

Funkcjonalność powstała w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów i brak możliwości ich zrealizowania dostępnymi na rynku rozwiązaniami, ponieważ wydruk ilości wg PZ nie rzadko odbiega od naszych faktycznych potrzeb.

Dzięki naszemu rozwiązaniu, po wybraniu funkcji dodatkowych lub użycia skrótu klawiszowego pojawia się okno z możliwością zmiany liczby etykiet dla poszczególnych towarów z dokumentu. Po kliknięciu drukuj, drukarka etykiet wydrukuje wskazaną ilość etykiet dla poszczególnych towarów.

W konfiguracji rozwiązania jest możliwość wpisania nazwy drukarki etykiet, z której będzie korzystał raport (drukarka etykiet nie musi być ustawiona jako domyślna). W ustawieniach należy wpisać nazwę przygotowanego wcześniej wzoru wydruku etykiety.

Dodatkowo możliwe jest generowanie kodu kreskowego do wydruku w dowolnym rozmiarze.

To rozwiązanie zostało wdrożone w kilku różnych branżach i zapewniło ograniczenie kosztów.

Jeśli Twój system nie pozwala na pewne zachowania, spróbuj go pokonać. Najlepszym sposobem jest rozmowa, w której zaufany dostawca pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie.

Z nami masz wybór. Tworzymy oprogramowanie i usługi informatyczne dostosowane do potrzeb Twojej firmy, aby usprawnić procesy charakterystyczne dla jej działalności.

Stale współpracujemy z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami sprzętu oraz oprogramowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom kompleksowe rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb ich działalności.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego dodatku?

Napisz lub zadzwoń do nas:

18 442 04 05 w. 12 lub 666 014 250