Kody kreskowe, sprawdzarki cen, inwentaryzatory, wagi

Instalacja i serwis wyposażenia sklepów

Czytniki kodów

Czytnik kodów kreskowych to urządzenia niezbędne we współczesnym handlu. Ułatwia szybkie i sprawne skanowanie produktów w sklepach, magazynach, hurtowniach. Laser czytnika to cienka wiązka, którą przesuwa się wzdłuż kodu kreskowego umieszczonego na produkcie. Oferujemy bezprzewodowe i przewodowe czytniki kodów kreskowych sprawdzonych producentów. Przystosowane do pracy w różnych obiektach handlowy.

Zapytaj o ofertę

  Przesyłając numer telefonu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celu otrzymania informacji handlowej. Administratorem danych jest Proteuss sp. z o.o. Polityka Prywatności 

  Kolektory danych

  Kolektor danych to przenośny terminal, wyposażony w czytnik kodów kreskowych, graficzny wyświetlacz i klawiaturę. Wyposażone są w system operacyjny Windows lub Android. Kolektor został stworzony do mobilnego zbierania danych w sektorach sprzedaży detalicznej i w magazynach. Stanowi doskonałe narzędzie do sprawdzania cen i stanów magazynowych, wprowadzania zamówień, zarządzania cenami czy przyjmowania i wydawania towarów.

  Drukarki etykiet

  Drukarka kodów kreskowych to łatwy sposób na oznaczenie każdego towaru. Automatyczna identyfikacja ułatwia wprowadzanie danych do komputera i ich odczytywanie.

  Wagi

  Waga sklepowa to waga do użytku w handlu, dedykowana jest na stanowisko kasowe, wolnostojące. Wśród wag możemy także wyróżnić wagi etykietujące – przeznaczone dla np. stanowiska mięsnego, serów, warzyw, wszędzie gdzie potrzebna jest etykieta z ceną, nazwą towaru i kodem kreskowym.

  Kasy fiskalne

  novitus

  Kasa fiskalna to urządzenie elektroniczne, służące do rejestracji obrotu i podatku VAT należnego ze sprzedaży detalicznej. W przeciwieństwie do drukarki fiskalnej, działa samodzielnie, bez podłączania do zewnętrznego komputera z oprogramowaniem handlowym.

  Drukarki fiskalne

  Drukarka fiskalna to urządzenie rejestrujące przychody ze sprzedaży detalicznej na potrzeby obliczania podatku VAT. Drukarki w przeciwieństwie do kas nie są samodzielne, współpracują z oprogramowaniem handlowym.

  Zapytaj o ofertę:

   Kontakt telefoniczny:

   604 484 486

   lub

    Przesyłając numer telefonu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celu otrzymania informacji handlowej. Administratorem danych jest Proteuss sp. z o.o. Polityka Prywatności