Xopero Cloud Personal - Twoja prywatna chmura

W dzisiejszych czasach zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla nas bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo własne, bezpieczeństwo naszych najbliższych i w końcu bezpieczeństwo w sieci. Dziś skupimy się właśnie na bezpieczeństwie w sieci, ochronie swoich danych oraz małego biznesu, aby zachować jego ciągłość.

Czy zdajemy sobie sprawę, jak łatwo możemy utracić wszystkie swoje dane?

Nie ma znaczenia czy chcesz ochronić multimedia, czy dane biznesowe. Te pliki są niezastąpione.

Jak zabezpieczyć dane przed ich utratą?

Jeśli chodzi o szukanie rozwiązań, które zapewnią nam spokój, wybieramy te, które są sprawdzone, łatwe i szybkie do wdrożenia. Rozwiązania, które dają duże możliwości, a dodatkowo stosunek ceny do usługi jest zadowalający. Co wybrać? Co zapewni nam ten spokój? Jakie mamy możliwości zabezpieczania danych?

Tutaj z pomocą przychodzi nam Xopero Cloud Personal. To rozwiązanie, które pozwala Ci zdalnie chronić zasoby własne, klientów, zarządzać backupem, odzyskiwać dane oraz chronić przed atakami. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć backup na zdjęcia z wakacji, czy zabezpieczyć dane swojego biznesu z pomocą przyjdzie XOPERO.

Profesjonalna ochrona z Xopero Cloud

XOPERO CLOUD to profesjonalna ochrona komputera. Dzięki możliwościom XOPERO możesz wykonywać kopie całego systemu lub tylko wybranych lokalizacji Twoich plików. Kopie zapasowe wykonywane są samodzielnie według zaplanowanego harmonogramu, co daje pewność, że dane są aktualne. Dzięki temu zawsze możesz uzyskać bezpieczny dostęp do danych, gdziekolwiek jesteś.

XOPERO CLOUD to bezpieczeństwo urządzeń mobilnych. Jeśli staniesz się ofiarą kradzieży lub twój telefon zostanie uszkodzony, to dane na nim nie przepadną bezpowrotnie. To szyfrowany backup w chmurze pozwoli na odzyskanie kontaktów, wiadomości i multimediów. Xopero jest najlepszą alternatywą dla chmury Google One, Dysk, Dropbox itp.

xopero personal cloud
xopero cloud personal

Według statystyk ponad 70 procent firm, które padają ofiarą ransomware i malware, traci dostęp do swoich systemów i zgromadzonych tam danych. Przestój to ogromny koszt dla Twojego biznesu, dlatego już teraz zacznij zabezpieczać dane.  Z pomocą przyjdzie Ci Xopero.

Xopero Cloud Personal oferuje tak rozbudowane funkcje szyfrowania danych, że stał się jedynym takim produktem na rynku. Posiada intuicyjny interfejs i umożliwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych. Możesz zapomnieć o backupie, ponieważ teraz wykona się sam.

Jeśli chcesz chronić większą liczbę komputerów, serwerów i maszyn wirtualnych, to koniecznie sprawdź Xopero Cloud dla Biznesu.

Zadzwoń lub napisz do nas

604 484 486 lub 18 442 04 05 wew 13