Podpis elektroniczny CERTUM

Podpis elektroniczny CERTUM to same korzyści!

Podpis elektroniczny Certum jest rozpoznawany jako zaufany w dokumentach PDF otwieranych w oprogramowaniu Adobe. Dzięki komunikatowi w górnej belce ekranu odbiorcy Twoich dokumentów na całym świecie będą mieli jasny komunikat, że mają do czynienia z wiarygodnym dokumentem opatrzonym bezpiecznym podpisem elektronicznym.

Wygoda i ułatwienie pracy

Lista czynności i przedsięwzięć, które można załatwić przez Internet stale rośnie. Korzystając z bezpiecznego podpisu elektronicznego możesz przesyłać do urzędów oficjalne deklaracje, wnioski i podania. Dokumenty z e-podpisem mają taką samą moc prawną, jakby były podpisane własnoręcznie i dostarczone przez Ciebie osobiście lub drogą pocztową. Podpis elektroniczny Certum to sprawdzony sposób na usprawnienie działania firmy.

Mobilność, praca na odległość, praca 24/7

Podpis elektroniczny to już biznesowa codzienność na całym świecie. Internet znacznie przybliża do siebie kontrahentów, a e-podpis pozwala finalizować ważne przedsięwzięcia bez wychodzenia z biura.

Wyobraź sobie, że Twój partner biznesowy ma siedzibę w Krakowie, a. Ty w Szczecinie. Chcecie podpisać umowę. Pocztowa wymiana korespondencji trwałaby całymi dniami jeśli nie tygodniami. Jednak wystarczy użyć podpisu elektronicznego, żeby całą sprawę załatwić w dosłownie kilka minut! Takich ułatwiających życie zastosowań podpisu elektronicznego jest o wiele więcej.

Wsparcie prawdziwych specjalistów

Każdy zestaw do e-podpisu CERTUM objęty jest wsparciem technicznym świadczonym przez specjalistów, którzy doskonale znają zarówno samo urządzenie, jak i oprogramowanie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Więcej informacji pod numerem:

18 442 04 05 wew. 11

dla połączeń stacjonarnych

608 454 199

dla połączeń komórkowych

CERTUM PaperLess

Jako kilkuletni Partner CERTUM wdrożyliśmy w pełni cyfrowy proces wydawania certyfikatów kwalifikowanych. Wypełnianie wniosków i potwierdzenie tożsamości będzie się odbywać w ramach PAPERLESS, czyli bezpapierowej ścieżki wnioskowania o wydawanie podpisów elektronicznych.

PaperLess to postępowanie realizowane w pełni elektroniczne, dzięki czemu skraca się czas realizacji!