Zatrzymaj przy sobie klienta

Uruchom system lojalnościowy

Systemy nagradzania klienta za zakupy są tanim sposobem na promocję swojej działalności. Zwiększają lojalność kupujących i długoterminowo przynoszą coraz większe zyski. Dlatego oprócz przyciągania nowych klientów, warto zachęcić tych już pozyskanych do częstszych zakupów. Dodatkowo ciekawe oferty mogą przyciągnąć do nas nowych odbiorców. Tego typu działania pozwalają na zbudowanie lepszej bazy klientów.

Korzyści systemu lojalnościowego

 • Wyrównanie sprzedaży – firmy stosujące systemy lojalnościowe zauważają redukcje dni czy godzin z mniejszym ruchem klientów, dzięki temu, że system taki daje powód do częstszych zakupów. Dodatkowo proponując promocje w tych godzinach, możemy jeszcze bardziej zwiększyć przychody.
 • Obniżone koszty – Działania marketingowe skierowane na pozyskanie nowego klienta są drogie i czasochłonne. Dobry program lojalnościowy pomoże je wesprzeć, jako kolejny powód, dla którego warto wybrać Twoją firmę.
 • Utworzenie listy mailingowej – włączając klienta do systemu lojalnościowego, możesz poprosić o zgodę na kontakty marketingowe. Tym samy zyskujesz nowy kanał komunikacji z kupującymi.
 • Zwiększ przychody – Dzięki promocjom, kuponom i rabatom, klienci będą chętniej wybierać się na zakupy do Twojego sklepu.
 • Pozyskaj nowych klientów – Przemyślany program lojalnościowy sprawi, że Twoi aktualni klienci będą go polecać swoim znajomym, dzięki temu możesz zyskać nowych kupujących. Dobrym sposobem jest też oferowanie bonusów za zapraszanie znajomych do systemu lojalnościowego.
 • Wyprzedź konkurencję – Dzięki systemom lojalnościowym klienci mogą zaoszczędzić więcej, kupując u Ciebie niż u konkurencji. Mając lepsze promocje niż inne sklepy, przyciągniesz ludzi szukających oszczędności.
 • Zdobądź dane statystyczne – oprogramowanie lojalnościowe pozwala Ci na zbieranie statystyk dotyczących sprzedaży, a z ich pomocą można lepiej planować strategie handlowe i marketingowe. Pozwoli to także na lepsze poznanie grupy docelowej Twojej firmy.

PC-Market daje wsparcie Systemu Lojalnościowego, który zachęci klientów do częstych zakupów.

Ponadto, PC-Market obsługuje wszystkie urządzenia niezbędne do codziennej pracy sklepu takie jak:

 

 • kasy fiskalne
 • drukarki fiskalne
 • inwentaryzatory
 • drukarki kodów kreskowych
 • urządzenia typu POS
 • sprawdzarki cen
 • wagi etykietujące

Program szybko przeanalizuje obroty sprzedających się towarów i prześledzi dokładną historię towaru. Sprawdzi stan rozrachunków z Klientami, a także zbada poziom marży na towarach. Sporym ułatwieniem jest opcja sporządzenia zamówienia bez konieczności fizycznej obecności na sklepie – wystarczy podać ilość dni, jak długo ma wystarczyć zapas, a program sam wybierze towary, które należy zamówić. Rozwiązanie daje możliwość kontroli ilości gotówki w kasie, pozwala na projektowanie etykiet i ich drukowanie. Dzięki współpracy z przenośnymi terminalami przeprowadzenie remanentu będzie mniej pracochłonne, a terminala można użyć również do wprowadzania dostaw. Istnieje także opcja zaciągnięcia dokumentów dostaw, jeśli dostawca wyśle je w wersji elektronicznej, co dodatkowo zautomatyzuje procesy w firmie.

Dodatkowe usprawnienia Twojej działalności

POS NOVITUS to innowacyjne połączenie komputera PC z ekranem dotykowym. Można je spotkać zarówno w renomowanych lokalach gastronomicznych, punktach małej gastronomii jak i w sklepach spożywczych, odzieżowych, przemysłowych, etc. Pozwala na płynną pracę z systemami sprzedażowymi dostępnymi na rynku. Urządzenia dostępne jest również z zainstalowanym systemem operacyjnym MS Windows 10 IoT. Jest to system operacyjny dedykowany do urządzeń z ekranem dotykowym POS.

 

DEON Online to wszechstronna drukarka, idealna zarówno do pracy stacjonarnej w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Jest to jedna z najbardziej ergonomicznych drukarek fiskalnych w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Jak każda drukarka fiskalna marki Novitus, również Deon Online ma możliwość drukowania faktur VAT na swoim mechanizmie drukującym. Drukarki online na formatce faktury oprócz danych Nabywcy mogą również drukować dane Odbiorcy faktury VAT. Mogą też drukować dowolne wydruki niefiskalne, zawierająće tekst, grafikę oraz kody kreskowe i QR

Zapytaj o ofertę:

  Kontakt telefoniczny:

  604 484 486

  lub

   Przesyłając numer telefonu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celu otrzymania informacji handlowej. Administratorem danych jest Proteuss sp. z o.o. Polityka Prywatności