Połącz PIN Pad z kasą online

Usprawnij płatności kartą

Każdego roku wzrasta ilość płatności dokonywanych kartą, w Polsce jest to ponad połowa wszystkich płatności. Z tego powodu, brak obsługi transakcji bezgotówkowych sprawia, że tracisz klientów. W dzisiejszych czasach ponad 80% populacji posiada co najmniej jedną kartę płatniczą. Ważne jest, aby przygotować swój biznes dla konsumentów, chcących płacić bezgotówkowo, przy użyciu terminali płatniczych.

Dowiedz się więcej

  Przesyłając numer telefonu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celu otrzymania informacji handlowej. Administratorem danych jest Proteuss sp. z o.o. Polityka Prywatności 

  Dzięki terminalom płatniczym zwiększysz swoje obroty. Sprzedasz towar lub usługę, nawet gdy Twój klient nie będzie miał przy sobie gotówki. W dodatku zaoferujesz również doładowanie telefoniczne. Zwiększy to ilość płatności w placówce, a co za tym idzie, wzrost zysku w Twojej firmie.

  Zalety posiadania Terminala płatniczego:

  • Bezpieczeństwo – czytniki kart płatniczych są wyposażone w najnowsze technologie umożliwiające zabezpieczenie danych płatności. Zabezpiecza nas to też przed oszustwami finansowymi.
  • Szybkość – płatności kartą są znacznie szybsze niż te gotówką, co zmniejszy kolejki przy kasach nawet w godzinach szczytu.
  • Większy przychód – Oferowanie zróżnicowanych metod płatności sprawia, że z naszych usług może korzystać większa ilość osób. Według statystyk klienci wydają dwa razy więcej na zakupy, jeśli płacą kartą.
  • Odstraszenie oszustów – Przy płatności kartą nie ryzykujemy błędu przy podliczaniu przyjętej gotówki, ani też możliwości otrzymania podrobionych banknotów. Posiadanie mniejszej ilości gotówki w placówce zmniejsza też potencjalne straty na wypadek kradzieży.
  • Lepsza obsługa klienta – Płatności kartą przyspieszają obsługę klienta, co poprawia jego satysfakcje z zakupów.
  • Profesjonalny wygląd – Oferowanie większej ilości dostępnych metod zapłaty sprawia, że firma wydaje się bardziej profesjonalna i poprawia to zaufanie, jakim darzą nas klienci.
  • Konkurencyjność – Firma chcąca utrzymać się na rynku musi ciągle adaptować najnowsze technologie, zdobywając tym samym przewagę nad konkurencją.
  • Rozwiązania dostosowane do twojej firmy – Dobierzemy terminal do Twojego rodzaju działalności.

  Komunikacja terminala z kasą

  Dzięki temu uzyskasz automatyzację procesu sprzedaży. Przede wszystkim zagwarantuje to brak pomyłek przy przepisywaniu kwoty z kasy na terminal.

  Kasy fiskalne Novitus Online są wyposażone w rozwiązania usprawniające prowadzenie Twojego biznesu. Jednym z licznych takich rozwiązań jest możliwość połączenia z PIN Padami. Dzięki temu z łatwością uruchomisz płatności bezgotówkowe w nawet najmniejszych punktach sprzedaży.

  Dodatkowo Kasy Novitus oferują uproszczoną konfigurację. Wystarczy tylko połączyć PIN Pada z kasą online jednym kablem USB i gotowe! Urządzenie może już przyjmować płatności bezgotówkowe. PIN Pad jest wspierany przez każdą kasę Novitus ONLINE, więc w razie potrzeby można go przepiąć na inne stanowisko bez dodatkowej konfiguracji. Zestaw kasy online i PIN Pada zapewni kompleksowe wsparcie i większe zyski dla Twojego biznesu.

  Brak pomyłek i szybsza obsługa

  Połączenie PIN Pada do kasy za pomocą USB redukuje ilość kabli, co pozwala zachować porządek na stanowisku pracy. To połączenie sprawia, że nie potrzeba nam już terminala z osobnym zasilaczem, jak również eliminuje ręczne przepisywanie kwoty płatności. Jest to doskonałe rozwiązanie dla miejsc o małej powierzchni, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Minimalizując ilość kabli, poprawiamy wygodę i komfort pracy.

  PIN Pad pozwala na komfortowe i bezpieczne użytkowanie, dzięki dużym klawiszom ułatwia wpisywanie PIN-u, a osłona zwiększa bezpieczeństwo wpisywania.

  pin pad, terminal, paytel

  Oferujemy instalację i serwis urządzeń do transakcji bezgotówkowych.

  Zapytaj o ofertę:

   Kontakt telefoniczny:

   604 484 486

   lub

    Przesyłając numer telefonu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celu otrzymania informacji handlowej. Administratorem danych jest Proteuss sp. z o.o. Polityka Prywatności