Kategorie
Aktualności

Migracja Optima – promocja Comarch ERP

Comarch ERP Optima i ERP Optima w chmurze z rabatem 30% przy migracji dla użytkowników innych systemów. Promocja trwa do 31 marca 2020 roku.

Migracja Optima – promocja Comarch ERP

– Nie możesz wystawić faktury, a księgowa zrobić deklaracji?
– Nie możesz zająć się swoim biznesem, z powodu problemów z komputerem?
– A co gorsza, informatycy przestali odbierać Twoje telefony?

Zrób to, co dziesiątki tysięcy polskich przedsiębiorców już zrobiło – zacznij używać programów Comarch Optima!

Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Jest jednym z najpopularniejszych w Polsce programów. Posiada moduły dedykowane każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.). Dzięki temu, jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. To właśnie dedykowane rozwiązania sprawiają, że jest to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Zapewniamy usługi wdrożeniowe i serwis.

Comarch Optima zaufało już ponad 70 000 polskich firm z różnych branż.
Migracja Comarch Optima Rabat

Uwaga! Tylko do 31 marca obowiązuje specjalna oferta migracyjna!

Każdy użytkownik systemu innego niż Comarch ERP, ma możliwość otrzymania rabatu migracyjnego w wysokości 30%. Rabat ten przysługuje przy zakupie oprogramowania Comarch ERP Optima. Dotyczy to zarówno wersji stacjonarnej jak i wersji usługowej w chmurze, z abonamentem na 12 miesięcy.

Aby otrzymać rabat należy przesłać do nas fakturę potwierdzającą używanie programu innego niż ERP Optima (zakupu nowego programu, zakupu uaktualnienia, itp.). Faktura musi być wystawiona nie wcześniej niż 01.01.2019

Zadzwoń do nas: 18 442 04 05 lub 604 848 486

Czas trwania promocji 01.02.2020 – 31.03.2020.