Kategorie
Aktualności

Kasa fiskalna ONE Online

Kasa ONE Online jest lekka i niewielka, idealna na małe stanowisko sprzedaży. Sprawi się w warsztacie samochodowym, salonie fryzjerskim, restauracji czy kwiaciarni. Wystawia faktury i korekty.

Kasa fiskalna ONE Online

Kasa fiskalna ONE Online

Tak mała a tak potężna!

ONE Online to niewielka kasa o wielkich możliwościach.

Ta kasa fiskalna jest nieduża i lekka dzięki czemu zmieści się na najmniejszym stanowisku sprzedaży. Zatem świetnie sprawi się w warsztacie samochodowym, salonie fryzjerskim, restauracji czy kwiaciarni.

Jej 5 calowy, dotykowy ekran jest pokryty hartowaną szybką, dzięki temu nie rysuje się i nie da się jej łatwo uszkodzić. Ponadto posiada złącza do wszystkich urządzeń peryferyjnych, których możesz potrzebować. Bateria działa długo bez zasilania, pozwala to na wydrukowanie nawet do 1000 paragonów.

Kasa fiskalna ONE Online, wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Zapewnia łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki i współpracę z systemem chmurowym NowiCloud. Dostęp do skrzynki mailowej, wysyłanie faktur, a także możliwość korzystania z kasy jako tabletu. W konsekwencji tego, przyspiesza i ułatwia pracę.

Jeżeli jesteś na przykład fryzjerką, mechanikiem, restauratorem, lekarzem, biznesmenem, prawnikiem, kierowcą, kwiaciarką lub sprzedawcą? A może prowadzisz inną działalność gospodarczą i potrzebujesz małej kasy fiskalnej?

W takim razie przyjdź do nas i przekonaj się sam jak działa Novitus ONE Online – sklep.proteuss.com.pl

Kasa fiskalna Novitus ONE Online

Chcesz wiedzieć więcej?

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać sprzęt idealnie dobrany dla Twojej firmy.