Kategorie
Aktualności

Kasa za terminal z urządzeniem fiskalnym

FORMULARZ REJESTRACYJNY BYŁ DOSTĘPNY TYLKO DO 15.12.2020.
OBECNIE NIE MA JUŻ MOŻLIWOŚCI REJESTROWANIA
URZĄDZEŃ W TEJ PROMOCJI.

NAWET DO
600 ZŁ PREMII

WPROST NA TWOJE KONTO

NIE ZDĄŻYŁEŚ Z ZAKUPEM NA CZAS?
MAMY DLA CIEBIE NOWĄ PROMOCJĘZwrot pieniędzy za zakup terminala Paytel i urządzenia fiskalnego. Terminal
Partnerzy akcji:

Prowadzisz sklep, punkt gastronomiczny lub usługowy, a może warsztat? Postaw na wygodę Twoich Klientów i system wygodnych płatności bezgotówkowych oparty o terminal PayTel i najlepsze w Polsce urządzenia fiskalne.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, zalecamy płatności bezgotówkowe, jako bardziej bezpieczne i higieniczne. Ważne, aby w tej chwili wszystkie punkty przyjmujące płatności mogły się tak rozliczać, nawet przy niewielkich kwotach zakupów. Wykorzystaj potencjał naszej akcji i udostępnij płatności bezgotówkowe PayTel Twoim Klientom.


Co zyskasz
dzięki naszej akcji:

 • 200, 400 lub 600 zł – wartościowa Premia dla Ciebie za korzystanie z terminali PayTel
 • Minimum formalności – szybki przelew Premii na Twoje konto firmowe
 • Szybkie uruchomienie w Twojej firmie płatności bezgotówkowych PayTel za 0zł
 • Możliwość objęcia promocją nie tylko nowo zakupionych urządzeń fiskalnych, a także nabytych po 1 lipca 2019r.

Każda firma biorąca udział w naszej Akcji może skorzystać aż trzykrotnie z Premii i otrzymać łącznie nawet 600zł, wtedy do promocji należy zgłosić 3 pary promocyjne. Zawierając z firmą PayTel umowę najmu terminali, możesz z nimi połączyć w promocyjną parę nie tylko nowo zakupione urządzenia fiskalne NOVITUS! Aby zwiększyć Twoje szanse na Premię, do pary z nowym terminalem możesz użyć także urządzeń fiskalnych już posiadanych, pod warunkiem, że zostały one nabyte po 1 lipca 2019r.

Do promocyjnej pary możesz wykorzystać wyłącznie terminale lub PIN-pady PayTel, nabyte w ramach Programu Polska Bezgotówkowa i zainstalowane po dniu ogłoszenia promocji, wskazanym w Regulaminie. Potem czeka Cię już tylko wypełnienie prostego formularza i możesz czekać na Twoją Premię. Warunkiem wypłaty jest pozytywna weryfikacja danych z formularza przez organizatora Promocji. Nie czekaj za długo, akcja została przedłużona ale tylko do 30 listopada 2020r. Nie przegap szansy na darmową kasę dla Twojej firmy.

KALKULATOR
TWOICH KORZYŚCI

Sprawdź ile zyskasz instalując terminal lub PIN-pad PayTel i dobierając do pary urządzenia fiskalne NOVITUS

LICZBA URZĄDZEŃ FISKALNYCH:

0 1 2 3

LICZBA TERMINALI:

0 1 2 3

TWOJA
PREMIA:

200 zł

Jak skorzystać z akcji:

Sprawdź, czy posiadasz urządzenia fiskalne zakupione po 1 lipca 2019r. lub kup kolejne urządzenia NOVITUS

Dobierz u Partnerów programu nawet do 3 terminali płatniczych PayTel w ramach Programu Polska Bezgotówkowa

Wypełnij formularz dostępny na stronie i podaj numer firmowego rachunku bankowego

Poczekaj na przelew Twojej Premii


Gdzie kupić urządzenia fiskalne
i zamówić terminale PayTel

W promocji biorą udział urządzenia fiskalne NOVITUS. Sprawdź, jakie nowości przygotowaliśmy dla Ciebie! W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najnowocześniejsze kasy i drukarki fiskalne. Możesz dowolnie porównywać i dobierać urządzenia, a wraz z nimi zamówić także terminale i PIN-pady PayTel. Jeśli posiadasz już w firmie urządzenia fiskalne zakupione po 1 lipca 2019r., to u nas dobierzesz do nich także terminale PayTel. Po prostu skontaktuj się z nami.


Dlaczego warto mieć terminal PayTel

Twoje korzyści z udziału
w Programie Polska Bezgotówkowa
 • 0zł za dzierżawę terminala lub PIN-pada aż przez 12 miesięcy
 • 0zł za instalację terminala w Twojej firmie
 • 0 zł kosztów transakcji przez 12 miesięcy lub do osiągnięcia 100 tys. zł obrotu na jeden terminal płatniczy
 • Nawet 3 darmowe terminale płatnicze dla Twojej firmy
Twoje Korzyści biznesowe
z posiadania terminala PayTel w firmie
 • Zwiększysz obroty dzięki zakupom klientów, których nie ogranicza posiadana gotówka
 • Zwiększysz liczbę klientów dzięki oferowanej wygodzie płatności bezgotówkowych
 • Zwiększysz zyski dzięki oferowaniu dodatkowych usług dostępnych na terminalach PayTel
 • Zwiększysz szybkość obsługi klientów i ograniczysz pomyłki kasjerów
 • Poprawisz bezpieczeństwo firmy i kasjerów dzięki bezgotówkowemu obiegowi pieniądza
 • Wzmocnisz satysfakcję klientów i wizerunek Twojej firmy

Dlatego, jeśli jeszcze nie oferujesz płatności bezgotówkowych w Twojej firmie, nie czekaj dłużej. Okazja aby otrzymać za darmo terminale wraz z usługą instalacji, a dodatkowo zgarnąć do 600zł wprost na konto, to prawdziwa gratka.

 • Wybierz ofertę fiskalną NOVITUS i dobierz do niej terminale PayTel, wszystko w jednym punkcie i bez zbędnych formalności.
 • Masz już urządzenie fiskalne, ale kupiłeś je po 1 lipca 2019r? Doskonale, a teraz odwiedź nas i zamów sam terminal lub PIN-pad.

10 Najczęściej zadawanych pytań

Pytanie 1: Jakie urządzenia fiskalne są objęte Promocją?

W Promocji możesz zgłosić kasy lub drukarki fiskalne marki NOVITUS, współpracujące z terminalem lub PIN-padem PayTel w celu rozliczania transakcji bezgotówkowych realizowanych między innymi kartami płatniczymi. Ważne aby były to urządzenia zakupione dopiero po dniu 1 lipca 2019 roku. Podczas wypełniania formularza uczestnik Promocji zostanie poproszony o wprowadzenie informacji o dacie zakupu zgłaszanego urządzenia fiskalnego, a informacja ta będzie podlegać weryfikacji. To istotne ograniczenie i warto o tym pamiętać. Urządzenia fiskalne zakupione do dnia 1 lipca 2019 nie kwalifikują się do programu Kasa za terminale.

Pytanie 2: Kto może zostać uczestnikiem Promocji?

Uczestnikiem może być każdy przedsiębiorca, który w ramach własnej działalności gospodarczej wykonuje sprzedaż lub świadczy usługi ewidencjonowane przy użyciu urządzeń fiskalnych marki NOVITUS, pod warunkiem że urządzenia ta spełniają kryteria wskazane w Regulaminie, a więc zostały zakupione po 1 lipca 2019r. Premia jest wypłacana Uczestnikom Promocji, czyli przedsiębiorcom, który łącznie spełnili następujące warunki:
a. Kupili urządzenie fiskalne marki NOVITUS po dniu 1 lipca 2019 roku,
b. W okresie trwania Promocji zawarli umowę z PayTel oraz zainstalowali terminal płatniczy lub/i PIN-pad dostarczony przez PayTel,
c. Zakwalifikowali się do Programu Polska Bezgotówkowa,
d. Prawidłowo wypełnili formularz poprzez wprowadzenie wszystkich wymaganych danych zawartych w formularzu zamieszczonym na tej stronie www.

Pytanie 3: Czy moja firma ponosi jakiekolwiek koszty udziału w Promocji?

Uczestnictwo w Promocji nie wiąże się z ponoszeniem żadnych dodatkowych opłat ani prowizji. Wystarczy dokonać zakupu urządzeń fiskalnych zgodnie z Regulaminem oraz spełnić pozostałe wymogi, związane z zawarciem umowy z firmą PayTel w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. Premia stanowi jednak przychód Uczestnika i podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym oraz samodzielnemu rozliczeniu przez Uczestnika. Każdy Uczestnik we własnym zakresie jest odpowiedzialny za dokonanie odpowiedniego rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Organizator nie wystawia żadnych dodatkowych dokumentów ani not księgowych, związanych z wypłaceniem Premii.

Pytanie 4: Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać Premię?

Wystarczą 4 proste kroki. Premia jest wypłacana Uczestnikom Promocji, czyli przedsiębiorcom, który łącznie spełnili następujące warunki:
a. Kupili urządzenie fiskalne marki NOVITUS po dniu 1 lipca 2019 roku,
b. W okresie trwania Promocji zawarli umowę z PayTel oraz zainstalowali terminal płatniczy lub/i PIN-pad dostarczony przez PayTel,
c. Po podpisaniu umowy z PayTel zakwalifikowali się następnie do Programu Polska Bezgotówkowa,
d. Prawidłowo wypełnili formularz poprzez wprowadzenie wszystkich wymaganych danych zawartych w formularzu zamieszczonym na tej stronie www.

Pytanie 5: Gdzie znajdę więcej informacji o Programie Polska Bezgotówkowa?

Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Celem Programu jest zniesienie kosztów dla przedsiębiorców w zakresie instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od momentu zainstalowania. Więcej informacji znajdziesz na stronie Programu: https://polskabezgotowkowa.pl/o-fundacji

Pytanie 6: Gdzie znajdę więcej informacji o ofercie terminali PayTel?

Oferta PayTel dla Przedsiębiorców, to przede wszystkich wiele różnych modeli terminali płatniczych doskonale dopasowanych do ich potrzeb. Terminal do płatności kartą umożliwia płatności wykonywane kartami kredytowymi, debetowymi, kartami z chipem i z paskiem magnetycznym. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC możliwe jest wykonywanie płatności mobilnych, które każdego dnia stają się coraz bardziej powszechne wśród klientów. Każdy terminal do płatności kartą w ofercie PayTel zapewnia wysoki komfort użytkowania, a transakcje wykonywane są sprawnie, szybko i bezpiecznie. Więcej informacji znajdziesz na stronie PayTel: https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/oferta-terminali-dla-posiadacza-kas-fiskalnych/modele-terminali

Informacje można także uzyskać pod telefonicznie od 8:00 do 16:00 w dni robocze pod numerami telefonów: 18 540 46 96, 18 540 46 99 lub email: eft@paytel.pl.

Pytanie 7: Gdzie mogę zawrzeć umowę i zamówić terminale PayTel?

Jeśli posiadasz już urządzenia fiskalne, zakupione u autoryzowanych Partnerów NOVITUS, możesz dobrać do nich urządzenia PayTel u tego samego Partnera. W przypadku gdyby nie oferował on usług PayTel, możesz skorzystać z usług dowolnego innego Partnera NOVITUS, współpracującego z PayTel. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego na stronie PayTel w celu skontaktowania się odpowiednim handlowcem: https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/oferta-terminali-dla-posiadacza-kas-fiskalnych/kontakt

Jeśli chcesz zakupić urządzenia fiskalne wraz w usługami PayTel, wybierz odpowiedniego Partnera NOVITUS korzystając z zakładki GDZIE KUPIĆ

Pytanie 8: Jak i gdzie wypełnić formularz zgłoszeniowy, aby otrzymać Premię?

Formularz, który należy wypełnić dostępny jest w głównym menu, na górze strony. Wypełniając formularz należy podać wszystkie dane określone w Regulaminie.

Pamiętaj, że podanie błędnych danych w formularzu, przede wszystkim nr NIP, nr unikatowego urządzenia fiskalnego oraz numeru terminala TVID skutkuje nie przyznaniem Premii. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje podania przez Ciebie błędnego numeru rachunku bankowego i w wyniku tego przekazania Premii na niewłaściwy rachunek. Nie mamy możliwości weryfikowania podawanych przez Uczestników numerów rachunków ze względu na ochronę tajemnicy bankowej.

Pytanie 9: Jak szybko otrzymam przelew z moją Premią na rachunek bankowy?

Ponieważ wypłata Premii jest uzależniona od zakwalifikowania Twojej firmy do Programu Polska Bezgotówkowa, więc niezbędny jest odpowiednio długi okres weryfikacji Twojego zgłoszenia. Będziemy potrzebowali na przeprowadzenie weryfikacji do 30 dni, licząc od daty przesłania Twojego formularza. W tym okresie dokonamy sprawdzenia przesłanych danych oraz złożonych oświadczeń i wyjaśnimy ewentualne nieprawidłowości lub reklamacje dotyczące danych z formularza. Okres weryfikacji kończy się po 30 dniach przyznaniem lub odmową prawa do Premii. W terminie do 14 dni po okresie weryfikacji danych z formularza, otrzymasz przelew kwoty 200 zł za każdą zgłoszoną parę urządzeń, tytułem Premii na wskazany rachunek bankowy. Maksymalny czas oczekiwania na przelew to 30 + 14, czyli 44 dni.

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania przelewu, jest podanie prawidłowego numeru firmowego rachunku bankowego. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje podania przez Ciebie błędnego numeru , ponieważ nie mamy możliwości weryfikowania podawanych przez Uczestników numerów rachunków ze względu na ochronę tajemnicy bankowej.

Pytanie 10: Czy moja Premia jest opodatkowana?

Premia stanowi przychód Uczestnika i podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym oraz samodzielnemu rozliczeniu przez Uczestnika. Każdy Uczestnik we własnym zakresie jest odpowiedzialny za dokonanie odpowiedniego rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Organizator nie wystawia żadnych dodatkowych dokumentów ani not księgowych, związanych z wypłaceniem Premii.